Agrafa-Facebook Agrafa-Twiter Agrafa-Youtube


Sklízecí mlátička řada 9

Pracovní šířka:až 9 m
Objem:9.500 l
Výkon:334 PS - 395 PS
Výbava na přání

Popis

Novou řadu sklízecích mlátiček DEUTZ-FAHR C9000 charakterizuje především výkon, spolehlivost a úspora. Čtyři nové 5 a 6vytřasadlové modely přinášejí především nový funkční vzhled a inovovaný mláticí systém. Při dlouhých letních dnech ocení obsluha novou prostornou kabinu s velmi jednoduchým ovládáním a integrovanou ledničkou. Při nočních směnách velmi dobře poslouží velké množství pracovních světel schopných osvětlit široké okolí. Údržba je usnadněna nahoru otevíratelnými bočními panely a nejlépe vyřešených systémem pohonu pracovních celků. Pouze DEUTZ-FAHR má odběr síly po obou stranách motoru – na pravé straně jsou umístěny mechanické pohony, na levé straně pohony hydraulické. Srdcem všech modelů je motor DEUTZ TCD L06 T4i o objemu 7,8 l a výkonem 246 kW (334 k) u C9205 a 290 kW (395 k) u C9206. Mláticí systém je 100% optimalizován na maximální průchodnost a perfektní čistotu zrna. I díky tomu je výkon sklízecích mlátiček DEUTZ-FAHR až o 20% vyšší než u běžných modelů – to vše při dosažení perfektní čistoty, nízkého poškození zrna a vynikající kvality slámy. Pokud hledáte opravdu produktivní a spolehlivé stroje po všech stránkách, pak je DEUTZ-FAHR ta pravá volba.
Hlavní charakteristika
Výkon 334 - 395 k.
Nový vzhled vytvořený studiem Giugiaro, kompletně nové osvětlení stroje, nové boční kryty s otevíráním nahoru, posuvné kryty vzadu a nově vyřešené údržbové plošiny.
Celá kabina Commander Cab je nově navržená, nový systém odhlučnění, přepracované ovládání prvky a nové sedadlo s použitím nejnovějších materiálů. Pohodlné sedadlo spolujezdce s integrovanou ledničkou o objemu 21 l.
Žací lišty s pevným i výsuvným stolem s šířkou až 9 m. Automatická korekce výšky a vedení lišty dle nastavených parametrů AutoControl.
Maxi-Crop mláticí systém: nezávislé nastavení mláticího koše vpředu i vzadu, segmentový mláticí koš, synchronní odmítací buben a z místa řidiče výškově nastavitelný Turboseparátor v 5ti polohách.
Turbínový ventilátor s možností usměrnění proudu vzduchu na separační kaskádu předčistícího síta, elektricky nastavitelná síta.
DGR systém (Double Grain Return), oboustranné domlaceče klásků vedou materiál zpět na stupňovitou přípravnou desku.
Přestavitelná zadní náprava, dostupná také jako hraná náprava s regulací prokluzu.
Možnost objednání stroje s pásovým podvozkem hnané nápravy při zachování šířky 3,5 m.
Objem zásobníku zrna 9 500 l, vyprazdňování rychlostí 90 l/min.
Motor DEUTZ TCD L6 Tier 4i, objem 7,8l, 24 ventilů, bi-turbo, chladič stlačeného vzduchu, elektronické řízení motoru, SCR, odběr síly z obou stran.
Nový hydraulický systém s axiálním pístovým čerpadlem.
AGROSKY GPS systém - automatický systém řízení s přesností až 2 cm.

Galerie: