Agrafa-Facebook Agrafa-Twiter Agrafa-Youtube


EF 200M

Hmotnost:940 kg
Motor:1.642 cm3
Výkon:33 PS
Výbava na přání
Snadná a jednoduchá údržba

Popis

Traktory modelové řady EF 200 M s mechanickou převodovkou jsou koncepčně shodné s modely s hydrostatickou převodovkou. Proto jsou traktory této modelové řady primárně určeny pro práce, kde se používá zadní vývodová hřídel a kde je zapotřebí velká tažná síla.
Modelová řada EF 200M je vybavena novým TNV dieselovým motorem s přímým vstřikováním, který vyniká nejenom vysokým výkonem, ale i perfektní účinností spalování. Díky tomuto silnému motoru poskytují traktory YANMAR více výkonu při zároveň výrazně nižší spotřebě a minimálních emisních hodnotách.
Traktory EF 233 M mají standardně převodovku s 12 převodovými stupni vpřed i vzad. Samozřejmostí jsou i plazivé převody, které umožňují použití traktoru pro práce vyžadující velmi pomalou rychlost, jako je například úprava půdy rotavátorem. Ke změně směru jízdy je u traktorů EF 200 M potřeba pouze 1 páka. Synchronizace reverzace umožňuje hladké zařazení zvoleného směru jízdy.
Traktory modelové řady EF 200 M jsou standardně vybaveny posilovačem řízení. Otáčení je tak snadné i při malých rychlostech nebo na místě.
Vývodová hřídel traktorů EF 200 M umožňuje dosáhnout 540 i 800 ot/min.
Zadní tříbodový závěs traktorů EF 200 M má kapacitu až 1200 kg.
Traktory Yanmar jsou koncipovány tak, aby údržba byla naprosto jednoduchá.
 

Galerie: