Agrafa-Facebook Agrafa-Twiter Agrafa-Youtube


MT8-046

Rok výroby:1986
Dobrý stav
Funkční

Popis

Horská sekačka s příslušenstvím.K odběru pouze jeko soubor věcí.
Horská sekačka typ MT8-046, r.v. 1986, pohon 4x4, motor vzduchem chlazený 2 válec Slávia 2S90A, palivo nafta, 4°převodovka se změnou pojezdu vpřed a vzad. Maximální svahové stoupání 30°. Traktůrek je vybaven předními a zadními světly světly a bočními směrovkami. Brzdy hydraulické bez posilovače. Řízení zadní nápravy s hydraulickým posilovačem. Dvojmontáž vpředu a vzadu. Přední vývodový hřídel pro pohon příslušenství. Kabina uzavřená - přední lepené sklo, na bocích a vzadu plexisklo. GO motoru a převodovky před 2 roky, připraveno na sezonu.
K traktůrku technické osvědčení pro použití na pozemních komunikacích.
Součástísouboru je žací lišta, typ SP2-211. Po GO převodovky pohonu před 2 lety, zánovní kosy. Dále pak originál disková sekačka na vysoký porost typ AM4-003, po GO před rokem (nové boční bubny a disky, ložiska, ozubené kolo pohonu); originál rotační kosana nízký porost (mulčovač) typ NM4-027 a také shrnovač / obraceč typ A0Z-005 pr GO (nové řemenice, řemeny, držáky per a pera včetně táhla pro přesun).

K dispozici veškerá dokumentace jak k pohonné jednotce, tak i k jednotlivému příslušenství (návody k obsluze katalogy náhradních dílů). Dále jsou k dispozici starší náhradní kosy, pneu včetně disků, 8x nový nůž k mulčovači , nože k diskové sekačce, pera k obraceči.

Možno koupit pouze jako soubor.

Cena k jednání :       320.000,-Kč