Mám zájem

HE-VA LIFT-ROLLER

LIFT-ROLLER je jednoduchý a univerzální válec pro válcování á přípravu povrchu. Kompaktní konstrukce s umístěním blízko k traktoru usnadňuje manévrování a umožňuje agregaci i s menšími traktory. Pevná konstrukce zvyšuje odolnost a životnost stroje. Umístění ložiskových domků za koly traktoru zlepšuje rozložení síly působící na válec a zajišťuje rovnoměrný výsledek v celé pracovní šířce. Válec se zadní agregací do 3-bodového závěsu. Stroj lze vybavit travním setím.

Technické parametry

Model Počet prstenců (ks) Požadovaný výkon traktoru (hp) Hmotnost (kg)
2.60 m 16 - 45 680 - 1,250 35 - 45
3.00 m 19 - 53 820 - 1,430 40 - 60

Prstence

CAMBRIDGE

STAR

CAM

CROSSKILL

WAVE

Prstence k LIFT-ROLLERU

  • CAMBRIDGE je univerzální a skládá se ze střídavě hladkých a přerušovacích prstenců.
  • STAR se často volí, když se válec kromě běžných prací používá také ke kypření půdy a přípravě seťového lůžka. STAR funguje velmi dobře v lehkých a písčitých půdách, stejně jako v těžkých a lepkavých půdách. Při použití pro lehké typy půdy je povrch ponechán mírně udusaný a nerovný, což zabraňuje erozi půdy. U lepkavých půd je velmi důležitý samočisticí účinek. STAR má navíc velký odvodňovací účinek na travnatých hřištích, protože hroty dělají na hřišti malé otvory.
  • CAM je nejúčinnější ve velmi lehkých typech půdy, protože rozděluje půdu na jemné částice a balí ji na porézní povrch s malými hrudkami, které pomáhají předcházet erozi půdy.
  • CROSSKILL se často používají v lehkých a středně těžkých typech půd. CROSSKILL drtí hrudky a zanechávají povrch mírně rozdrobený. Tyto kroužky jsou samočistící, což jen zvyšuje jeich účinek .
  • WAVE vytvářejí rovnou plochu zcela bez kamenů, což má velký význam při setí konkrétních druhů plodin. Často se používá pro konsolidaci naklíčených semen, protože zaoblený design je šetrný k rostlinám.
BROŽURA

Nezávazná poptávka

Naše služby:

Prodej

Servis

Doprava

Financování

Dotační poradenství

Účetnictví