Kombinovaný lis s baličkou

Řada Fusion 3 se skládá ze 3 modelů: 

  • Fusion 3 - kombinovaný lis s baličkou s pevnou komorou, balení do sítě
  • Fusion 3 Plus - kombinovaný lis s baličkou s pevnou komorou, balení do sítě, balení folie do folie
  • Fusion Vario - kombinovaný lis s baličkou s variabilní komorou

Stroj McHale Fusion je na trhu strojů pro zpracování píce již dlouho dobře zavedenou značkou a můžete se s ním setkat na všech světových trzích. Svinovací lisy s integrovanou baličkou McHale Fusion dominují trhům se stroji pro profesionální zpracování píce po celém světě. Je to především díky jejich vynikajícímu výkonu, spolehlivosti a nízkým provozním nákladům. McHale Fusion je uznáván po celém světě pro svůj jedinečný patentovaný systém přesunu balíku, vertikální balicí prstenec a vysoký výkon. 

Nejnovější patenty v praxi

V roce 2012 přišla firma McHale na trh s třetí generací kombinovaného lisu s baličkou s označením Fusion 3. Stroj Fusion je znám po celém světě unikátním patentovaným systémem pro přenos balíku, jedinečným vertikálním balícím mezikružím a svojí spolehlivostí. Fusion je konstruován tak, aby nabídl obsluze ještě větší komfort a flexibilitu, zvýšil výkon a prodloužil intervaly údržby.
McHale Fusion přináší nejvyšší produktivitu a spolehlivost farmářům po celém světě. Svinovací lisy s integrovanou baličkou McHale Fusion dominují trhům se stroji pro profesionální zpracování píce. Je to především díky jejich vynikajícímu výkonu, spolehlivosti a nízkým provozním nákladům.

Patentovaný přenos slisovaného balíku

Když pracujete s jinými kombinovanými stroji ve svazích, stává se, že při jízdě po vrstevnici balík sjíždí do strany při přemisťování z komory do balicí části a není možné ho správně uložit pro ovinování. Tento problém je se strojem Fusion zcela eliminován, protože balík je po celou dobu přemisťování držen bočnicemi komory. Proto je přenos balíku naprosto spolehlivý i při práci v prudkých svazích.

Přenos těžkého slisovaného balíku probíhá přes nápravu stroje. Tato konstrukce snižuje rázy jak v samotném stroji, tak i rázové zatížení traktoru. Díky tomuto jednoduchému patentovanému řešení přenosu balíku na stroji Fusion je maximálně zredukován počet pohyblivých částí, dílů, různých snímačů a elektronických systémů. To přirozeně vede k vysoké spolehlivosti stroje.

Používání nejmodernějších strojů přináší nejlepší výsledky a zisky.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Ing. Jaroslav Dolejš

Prodej strojů

  • kontakt tel.: 724 437 685
  • dolejs@agrafa.com

Ing. Michal Eichler

Prodej strojů a obloukových hal

  • kontakt tel.: 601 573 149
  • eichler@agrafa.com
kontakty