Mám zájem

McHale kombinované lisy s baličkou FUSION

Stroj McHale Fusion je na trhu strojů pro zpracování píce již dlouho dobře zavedenou značkou a můžete se s ním setkat na všech světových trzích. Svinovací lisy s integrovanou baličkou McHale Fusion dominují trhům se stroji pro profesionální zpracování píce po celém světě. Je to především díky jejich vynikajícímu výkonu, spolehlivosti a nízkým provozním nákladům. McHale Fusion je uznáván po celém světě pro svůj jedinečný patentovaný systém přesunu balíku, vertikální balicí prstenec a vysoký výkon.

Patentovaný přenos slisovaného balíku
Když pracujete s jinými kombinovanými stroji ve svazích, stává se, že při jízdě po vrstevnici balík sjíždí do strany při přemisťování z komory do balicí části a není možné ho správně uložit pro ovinování. Tento problém je se strojem Fusion zcela eliminován, protože balík je po celou dobu přemisťování držen bočnicemi komory. Proto je přenos balíku naprosto spolehlivý i při práci v prudkých svazích.
Přenos těžkého slisovaného balíku probíhá přes nápravu stroje. Tato konstrukce snižuje rázy jak v samotném stroji, tak i rázové zatížení traktoru. Díky tomuto jednoduchému patentovanému řešení přenosu balíku na stroji Fusion je maximálně zredukován počet pohyblivých částí, dílů, různých snímačů a elektronických systémů. To přirozeně vede k vysoké spolehlivosti stroje.

McHale FUSION 3

McHale FUSION 3 PLUS

McHale FUSION VARIO

Naše služby:

Prodej

Servis

Doprava

Financování

Dotační poradenství

Účetnictví