Přepravní technika WESTERN


                O značce WESTERN

V roce 2011 se firma AGRAFA stala výhradním dovozcem zemědělských návěsů a přívěsů značky WESTERN do České a Slovenské republiky. Jedná se o kompletní sortiment vleků firmy WESTERN Fabrications UAB založené v roce 2002 v Litvě. S vývozem 80-ti% produkce, patří mezi lídry v prodeji zemědělských návěsů na severských trzích.

Od samotného začátku se WESTERN zaměřuje na vývoj vlastních produktů a zdokonalování používaných technologií. Nejen na základě zkušeností získaných při provozování vlastní zemědělské činnosti připravují zkušení konstruktéři společnosti do výroby vždy inovativní a uživatelsky přívětivé stroje. Celá řada vylepšení a konstrukčních detailů vychází z podnětů prodejních zastoupení , které komunikují přímo s farmáři v jednotlivých zemích. Jedním z nejnovějších produktů jsou vozy na přepravu hospodářských zvířat, které přilákaly velký zájem farmářů.

Všechny námi dovážené modely splňují EU standardy a požadavky farmářů..

WESTERN Fabrications vlastní nejmodernější technologická centra a zařízení od řezání, ohýbání, obrábění, svařování až po elektrostatické lakování výrobků. Výrobky jsou navrhovány v moderních počítačových programech, které umožňují bleskové zavádění vylepšení, jež vzejdou z požadavků zákazníků. Díky těsné spolupráci se společností SSAB Švédská ocel jsou pro výrobu používány pouze vysoce kvalitní materiály. To vše zaručuje nejvyšší kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost produktů WESTERN.

Ing. Jaroslav Dolejš

Prodej strojů

  • kontakt tel.: 724 437 685
  • dolejs@agrafa.com

Ing. Michal Eichler

Prodej strojů a obloukových hal

  • kontakt tel.: 601 573 149
  • eichler@agrafa.com

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

kontakty