Kompaktní rýpadla

5 důvodů pro bagr Bobcat

1) Kompaktní bagry Bobcat vynikají nejvyšší rypnou silou ve své hmotnostní kategorii. Je praxí ověřenou skutečností, že tam, kde by jste jinak potřebovali stroj o hmotnostní kategorii vyšší, zvládnete práci se svým minibagrem Bobcat.

2) Kompaktní bagry Bobcat odvádí rychlou práci při rozsáhlejších výkopových pracích.

3) Asymetrický profil pásů a pásy se zdvojeným záběrem zubu dávají obsluze možnost klidného a pohodlného pojíždění. Vysoká výsypná výška umožňuje naložení automobilu i s vysokými bočnicemi.

4) Dvě pojezdové rychlosti dovolují obsluze využít plně tažnou a tlačnou sílu stroje při zahrnování, manévrovat v obtížných terénních podmínkách, zkrátit čas přesunu stroje po stavbě a tím zvýšit celkovou účinnost práce. Dlouhé pásy dovolují srovnávat přesněji terén, překonávat větší příkopy a výkopy, snadněji a bezpečně zdolávat překážky.

5) Dvoucestná přídavná hydraulika, rychlospojky pro připojení přídavných zařízení, gumové nebo ocelové pásy, ochranná stříška nebo uzavřená prosklená kabina s topením a větráním jsou standardní výbavou všech bagrů Bobcat. Zaměnitelnost přídavných zařízení z kompaktních nakladačů Bobcat znásobuje využití Vašich investic.

Výhody pásových rýpadel Bobcat

X-Change systém

S jedinečným X-Change rychlovýměnným systémem přídavných zařízení není problém používání několika různých velikostí lžic, nebo dalších přídavných zařízení, jako jsou zemní vrták a bourací kladivo. Výměna hydraulicky ovládaných přídavných zařízení na kompaktních bagrech Bobcat je díky novým uzavřeným a bezúkapovým rychlospojkám bezproblémová a jednoduchá.

Multifunkční hydraulika

Všechny modely bagrů Bobcat jsou vybaveny dokonalou multifunkční hydraulikou využívající řídící ventil "Comp Check". To znamená, že obsluha stroje může využívat současně jakoukoli kombinaci hydraulických funkcí bez ztráty, rychlosti, přesnosti a výkonu.

Systém snímání zatížení

Bagry Bobcat jsou standardně vybaveny citlivě nastaveným systémem snímajícím zatížení na hydraulickém válci lžíce, který přizpůsobuje výstupní výkon hydrauliky okamžité potřebě. Pístové čerpadlo s proměnlivým zdvihovým objemem - srdce senzorového systému snímání zatížení, dodává olej tam, kde je potřeba. Výkon stroje je vždy optimální a to jak při těžkých pracovních podmínkách vyžadujících maximální rypnou sílu, nebo při lehkých k dosažení vyšší rychlosti pohybu pracovního nástroje a tím krátkých pracovních cyklů.

Úzký prostor? - žádný problém!

Nulový Přesah Kabiny umožňuje snadnou manipulaci v úzkých prostorách. Pokud je to nutné, můžete se kompletně otočit a vysypat obsah lžíce bez problémů až za zadní část stroje. To umožňuje nulový poloměr otáčení, se kterým pokryjete úhel až 320 stupňů.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Ing. Jaroslav Dolejš

Prodej strojů

  • kontakt tel.: 724 437 685
  • dolejs@agrafa.com

Ing. Michal Eichler

Prodej strojů a obloukových hal

  • kontakt tel.: 601 573 149
  • eichler@agrafa.com
kontakty