Mám zájem

ČELNÍ NAKLADAČE STOLL

Stoll - ProfiLine FZ/FS New Generation
Zažijte plnou sílu řady ProfiLine Next Generation značky STOLL. Nastaveny nové parametry v oblasti čelních nakladačů. Jedinečný, maximálně možný výhled z kabiny. Nejlepší vlastnosti, hodnoty ve všech oblastech zaručují maximální sílu a výšku, stabilitu nebo rychlost nakládání. Individuálně volitelné příslušenství celé řady ProfiLine Next generation se perfektně hodí ke všem potřebám v zemědělství. Skuteční profesionálové pro profesionály.

Řada Solid
Ekonomická řada nakladačů se všemi přednostmi značky STOLL. Řada SOLID je vítězem pro použité traktory. Lehký stroj se silnými výkonnostními údaji a téměř neomezenými možnostmi použití. Elegantní design s nejlepším poměrem ceny/výkonu.MECHANICKÉ PARALELNÍ VEDENÍ (PARALELOGRAM), STEJNÝ ZÁVĚSNÝ SYSTÉM JAKO U ČELNÍCH NAKLADAČŮ ŘADY PROFILINE, VYNIKAJÍCÍ NABÍRACÍ A VYKLÁPĚCÍ ÚHEL, NÍZKÁ HMOTNOST

Stoll- CompactLine
Omezené prostory, malé plochy a úzké uličky. Tady jsou kompaktní traktory ve svém živlu. Jelikož je důležitá především manévrovatelnost, při silném výkonu a vytrvalosti. Patříte také k chytrým uživatelům kompaktních traktorů? Máte malý zemědělský podnik nebo dynamický statek s koňmi? Pěstujete ovoce, víno či jste zástupce obce nebo poskytovatel služeb? Pak jistě víte, že dokonalosti v těchto odvětvích dosáhnete kombinací kompaktního traktoru s optimálně sladěným čelním nakladačem. Nejlépe prověřeným, vyzkoušeným ve vysoké kvalitě: značky STOLL CompactLine! Kombinujeme naší technickou kompetenci a vyspělost s nejdůležitějšími požadavky zákazníků pro snadné ovládání a obsluhu.

Stoll - ProfiLine FZ/FS New Generation
Zažijte plnou sílu řady ProfiLine Next Generation značky STOLL. Nastaveny nové parametry v oblasti čelních nakladačů. Jedinečný, maximálně možný výhled z kabiny. Nejlepší vlastnosti, hodnoty ve všech oblastech zaručují maximální sílu a výšku, stabilitu nebo rychlost nakládání. Individuálně volitelné příslušenství celé řady ProfiLine Next generation se perfektně hodí ke všem potřebám v zemědělství.

Řada Solid
Ekonomická řada nakladačů se všemi přednostmi značky STOLL. Řada SOLID je vítězem pro použité traktory. Lehký stroj se silnými výkonnostními údaji a téměř neomezenými možnostmi použití. Elegantní design s nejlepším poměrem ceny/výkonu.MECHANICKÉ PARALELNÍ VEDENÍ (PARALELOGRAM), STEJNÝ ZÁVĚSNÝ SYSTÉM JAKO U ČELNÍCH NAKLADAČŮ ŘADY PROFILINE,

Stoll- CompactLine
Omezené prostory, malé plochy a úzké uličky. Tady jsou kompaktní traktory ve svém živlu. Jelikož je důležitá především manévrovatelnost, při silném výkonu a vytrvalosti. Patříte také k chytrým uživatelům kompaktních traktorů? Máte malý zemědělský podnik nebo dynamický statek s koňmi? Pěstujete ovoce, víno či jste zástupce obce nebo poskytovatel služeb? Pak jistě víte, že dokonalosti v těchto odvětvích dosáhnete kombinací kompaktního traktoru s optimálně sladěným čelním nakladačem. Nejlépe prověřeným, vyzkoušeným ve vysoké kvalitě: značky STOLL CompactLine!

Nezávazná poptávka

Naše služby:

Prodej

Servis

Doprava

Financování

Dotační poradenství

Účetnictví