TALEX

O společnosti Talex:

Od roku 1990 děláme vše, co je v našich silách, abychom splnili očekávání moderního zemědělského zákazníka pomocí strojů vyrobených společností TALEX. Abychom pochopili zákazníka, je nutné se seznámit s jeho potřebami a mít flexibilní přístup - z tohoto důvodu jsme nyní v popředí výrobců zemědělských strojů v Polsku.

25 let zkušeností vedlo k výrobě strojů, které jsou spolehlivé, důvěryhodné a pracovité. Spolu s naší rychlou odezvou a vynikajícím zákaznickým servisem nás to vedlo k tomu, že se k nám zákazníci vracejí, protože věříme, že na kvalitě záleží.

Námi vyráběné stroje se používají v zemědělství, zahradnictví a komunálních službách. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout řadu rotačních, kotoučových a kotoučových sekaček, lehkých mulčovačů, drtičů. obraceče, shrnovače a zametače.

Společně s novými projekty, moderními technologiemi a velkými investicemi postupně rozšiřujeme nabídku dostupných produktů. Náš první stroj byla rotační sekačka v roce 1996. Během posledních 25 let jsme představili mnoho strojů, protože vždy nasloucháme našim zákazníkům a reagujeme na náročný trh.

Naše výrobky jsou dostupné ve všech zemích Evropy, stejně jako na Ukrajině, v Rusku, USA a Africe. Mnoho našich zákazníků nám v TALEXu důvěřuje a děkujeme jim za loajalitu.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

kontakty