Teleskopické manipulátory

Nebe na dosah ruky

Jak si udržet pevný postoj, když se nacházíte ve výšce více než 17 metrů? Při zvedání osob nebo materiálu je vždy na prvním místě stabilita a bezpečnost. Teleskopické manipulátory Bobcat nabízejí komfort, který potřebujete k provádění pracovních úkonů s absolutní přesností. Co se týká výkonu, spolehlivosti a všestrannosti, je pro teleskopy Bobcat skutečným limitem nebe!

Jak vysoko se lze dostat?

Naše nejdelší rameno vás dokáže vynést až do výšky 17,4 metrů. Dále jsou k dispozici teleskopické manipulátory s rameny 12 m a 14 m, což znamená, že máte vždy na výběr teleskopický manipulátor Bobcat dle vašich potřeb.

Pevná opora

V jednomístné pracovní plošině Bobcat člověk ani nevnímá, jak vysoko se nachází. Potřebujete-li více prostoru, máme k dispozici pracovní plošiny, jejichž plocha přesahuje až 4 m2. Samozřejmostí jsou všechny bezpečnostními prvky, které stroje Bobcat nabízejí jako standard. I když se nacházíte ve výšce 17,4 metrů, máte vše pod kontrolou!

Snadno postav i střechu!

Ve výšce 12, 14 nebo 17 metrů nad zemí poskytují teleskopické manipulátory Bobcat nejlepší dosah a maximální výšku ve své třídě při zachování bezpečné vzdálenosti od budov.

Cokoli chcete a kdekoli chcete

Bez ohledu na materiál se kterým manipulujete, máme pro vás příslušenství, které plně zajistí požadované práce. Ať zvedáte dřevěné nebo kovové konstrukce, střešní vazníky, náš výložník vám pomůže dosáhnout jinak těžko dostupná místa.

Zvedání těžkých nebo atypických materiálů může být velmi problematické. Díky bezpečnostním systémům LSI a AMA může váš teleskopický manipulátor Bobcat manipulovat s materiálem snadno a také bezpečně - ať se jedná o těžké cihly nebo obtížně uchopitelné trojúhelníkové střešní vazníky.

Všestranný pomocník

Na staveništích často nejsou otevřené prostory pro přesouvání stavebního materiálu. Úzké prostupy, interiéry budov, horní podlaží a střechy: přesouvání materiálu těmito těsnými prostory může být velmi obtížné. To je ale přesně to, v čem je váš teleskopický manipulátor Bobcat číslo jedna. Budete ohromeni jak může být všestranný!

Maximální využití prostoru

Váš teleskopický manipulátor Bobcat dokáže přemísťovat stavební materiál rychle a bezpečně, i když není k dispozici žádný prostor na manévrování s nakladačem. A když je práce hotová, můžete pracoviště snadno uklidit s naším úhlovým smetákem, řadou lopat a paletovými vidlemi.

Řídit práce z jediného místa

Teleskopický manipulátor je nejen vhodný pro zvedání předmětů do výšek! Díky dlouhému dosahu můžete přesouvat a vysunovat rameno, zatímco stroj a jeho obsluha zůstávají na místě a provádějí kupříkladu rychlé a snadné odlévání základů z betonu.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Ing. Jaroslav Dolejš

Prodej strojů

  • kontakt tel.: 724 437 685
  • dolejs@agrafa.com

Ing. Michal Eichler

Prodej strojů a obloukových hal

  • kontakt tel.: 601 573 149
  • eichler@agrafa.com
kontakty